Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 13 Aura Edition (21QA0036US) OLED
Core Ultra 7 268V ( Հոսքեր՝ 8 , 5.0 ԳԳց )/14 In/2880x1800 2.8K OLED /32 GB DDR5/1 TB/Intel Graphics
929 000 ֏
1 020 000 ֏
Ապառիկ գին 1 003 320 ֏
Ամսական 37 903 ֏
ժամկետ 36 Ամիս
Ավելացնել նախընտրածներին
| Գույն | Grey |
|---|---|
| Պրոցեսոր | Core Ultra 7 268V ( Հոսքեր՝ 8 , 5.0 ԳԳց ) |
| Էկրան | 14 դյույմ |
| Էկրանի կետայնություն | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Հիշասարք SSD | 1 ՏԲ |
| Գրաֆիկական քարտ | Intel Graphics |
| Սենսորային էկրան | Ոչ |
| Պտտվող էկրան | Ոչ |
| Մուտք/Ելք | AUX HDMI LAN Type-Cx2 USB 3.0 |
| Տեսախցիկ | 5MP |
| Լուսավորվող ստեղնաշար | Այո |
| Աուդիո համակարգ | Dolby Athmos |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 Pro |
| Երաշխիք | 12 ամիս |