Apple iPad Pro 11 (2025) M5 WIFI + Cellular
1 /Դասական -Tablet /11 in/Apple M5/12 GB/256 GB
599 000 ֏
Price 599 000 ֏
Monthly 22 629 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Tablet type | Դասական -Tablet |
| Processor | Apple M5 |
| Screen | 11 in |
| Operational Memory Device | 12 GB |
| Memory device | 256 GB |
| Battery | 8160 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12 MP |
| Front Camera | 12 MP |
| Operating system | iOS |
| Number of SIM cards | 1 |
| Warranty | 12 month |