iPad Pro 11 (2024) 256Gb WiFi M4
Դասական -Tablet /11 in/Apple M4/8 GB/256 GB/8160 mAh
455 000 ֏
Price 491 400 ֏
Monthly 18 564 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Tablet type | Դասական -Tablet |
|---|---|
| Processor | Apple M4 |
| Screen | 11 in |
| Operational Memory Device | 8 GB |
| Memory device | 256 GB |
| Battery | 8160 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Operating system | iOS |
| Warranty | 12 month |