Lenovo Tab M10 TB328FU (ZAAE0001RU)
Դասական -Tablet /10.1 in/OctaCore/4 GB/64 GB/5100 mAh
75 000 ֏
Price 81 000 ֏
Monthly 3 060 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Tablet type | Դասական -Tablet |
|---|---|
| Processor | OctaCore |
| Screen | 10.1 in |
| Operational Memory Device | 4 GB |
| Memory device | 64 GB |
| Battery | 5100 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 8MP |
| Front Camera | 5MP |
| Operating system | Android |
| Number of SIM cards | 1 |
| Warranty | 12 month |