iPad Pro 13 (2024) 512Gb WiFi + Cellular M4
Դասական -Tablet /13 in/Apple M4/8 GB/512 GB/10290 mAh
735 000 ֏
Price 793 800 ֏
Monthly 29 988 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Tablet type | Դասական -Tablet |
|---|---|
| Processor | Apple M4 |
| Screen | 13 in |
| Operational Memory Device | 8 GB |
| Memory device | 512 GB |
| Battery | 10290 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Operating system | iOS |
| Number of SIM cards | 1 |
| Warranty | 12 month |