Apple iPad (2025) 128GB WIFI + Cellular
Դասական -Tablet /11 in/Apple A16 Bionic/6 GB/128 GB/7700 mAh
219 000 ֏
Price 219 000 ֏
Monthly 8 273 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Blue |
|---|---|
| Tablet type | Դասական -Tablet |
| Processor | Apple A16 Bionic |
| Screen | 11 in |
| Operational Memory Device | 6 GB |
| Memory device | 128 GB |
| Battery | 7700 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12 MP |
| Front Camera | 12MP |
| Operating system | iOS |
| Number of SIM cards | 1 |
| Warranty | 12 month |