Samsung Galaxy Book4 Pro NP940XGK-KG1US OLED Touch
Core Ultra 7 155H ( Threads 22 , 4.8 GHz)/14 in/2880x1800 2.8K OLED /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Graphics
472 000 ֏
529 000 ֏
Price 509 760 ֏
Monthly 19 258 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 155H ( հոսքեր՝ 22 , 4.8 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-Cx2 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Bang & Olufsen |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |