Asus VivoBook S14 S5406SA-QD086W OLED
Core Ultra 7 256V ( Threads 8 , 4.8 GHz )/14 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc 140V
445 000 ֏
485 000 ֏
Price 480 600 ֏
Monthly 18 156 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 256V ( հոսքեր՝ 8 , 4.8 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI MicroSD Type-C USB 3.0 |
| Camera | 5 MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Harman Kardon |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |