Asus ZenBook UX3405MA-QD993 OLED
Core Ultra 9 185H (Threads 22 , 5.1 GHz)/14 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc Graphics
599 000 ֏
659 000 ֏
Price 646 920 ֏
Monthly 24 439 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 9 185H ( հոսքեր՝ 22 , 5.1 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI MicroSD Type-C USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Harman Kardon |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |