Dell XPS 13 9345
Qualcomm Snapdragon X1 Elite (Threads 12 , 3․4 GHz)/13.4 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Qualcomm Adreno
699 000 ֏
768 000 ֏
Price 754 920 ֏
Monthly 28 519 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Qualcomm Snapdragon X1 Elite (Հոսքեր՝ 12 , 3․4 ԳԳց) |
| Screen | 13.4 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Qualcomm Adreno |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | Type-Cx2 AUX |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |