Apple iPad mini 7 128GB
Դասական -Tablet /8.3 in/Apple A17 Pro/8 GB/128 GB/5078 mAh
224 000 ֏
Price 224 000 ֏
Monthly 8 462 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Tablet type | Դասական -Tablet |
| Processor | Apple A17 Pro |
| Screen | 8.3 in |
| Operational Memory Device | 8 GB |
| Memory device | 128 GB |
| Battery | 5078 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12 MP |
| Front Camera | 12 MP |
| Operating system | iOS |
| Warranty | 12 month |