Apple iPad Air 13 M3 256GB
Դասական -Tablet /13 in/Apple M3/8 GB/256 GB/9705 mAh
469 000 ֏
Price 469 000 ֏
Monthly 17 718 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Starlight |
|---|---|
| Tablet type | Դասական -Tablet |
| Processor | Apple M3 |
| Screen | 13 in |
| Operational Memory Device | 8 GB |
| Memory device | 256 GB |
| Battery | 9705 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12 MP |
| Front Camera | 12 MP |
| Operating system | iOS |
| Warranty | 12 month |