Apple iPad Air 11 M3 128GB
Դասական -Tablet /11 in/Apple M3/8 GB/128 GB/7606 mAh
255 000 ֏
Price 255 000 ֏
Monthly 9 633 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Tablet type | Դասական -Tablet |
| Processor | Apple M3 |
| Screen | 11 in |
| Operational Memory Device | 8 GB |
| Memory device | 128 GB |
| Battery | 7606 mAh |
| Wifi, Bluthooth | Yes |
| Camera | 12 MP |
| Front Camera | 12 MP |
| Operating system | iOS |
| Warranty | 12 month |