Acer Swift 16 AI SF16-51T-76TG OLED Touch.
Core Ultra 7-256V ( Հոսքեր՝ 8 , 4․8 ԳԳց )/16 in/2880x1800 2.8K OLED /16 DDR5 GB/1 TB/Intel Arc 140V
399 000 ֏
435 000 ֏
Ապառիկ գին 430 920 ֏
Ամսական 16 279 ֏
ժամկետ 36 Ամիս
Ավելացնել նախընտրածներին
| Գույն | Սև |
|---|---|
| Պրոցեսոր | Core Ultra 7-256V ( Հոսքեր՝ 8 , 4․8 ԳԳց ) |
| Էկրան | 16 դյույմ |
| Էկրանի կետայնություն | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 16 DDR5 ԳԲ |
| Հիշասարք SSD | 1 ՏԲ |
| Գրաֆիկական քարտ | Intel Arc 140V |
| Սենսորային էկրան | Այո |
| Պտտվող էկրան | Ոչ |
| Մուտք/Ելք | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Տեսախցիկ | 1080p |
| Լուսավորվող ստեղնաշար | Այո |
| Աուդիո համակարգ | Bulit in Audio |
| Օպերացիոն համակարգ | Windows 11 |
| Երաշխիք | 12 ամիս |