Acer Swift 16 AI SF16-51T-76TG OLED Touch.
Core Ultra 7-256V ( Հոսքեր՝ 8 , 4․8 ԳԳց )/16 in/2880x1800 2.8K OLED /16 DDR5 GB/1 TB/Intel Arc 140V
399 000 ֏
435 000 ֏
Price 430 920 ֏
Monthly 16 279 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7-256V ( Հոսքեր՝ 8 , 4․8 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Bulit in Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |