HP ProBook 470 G10 (85C22EA)
Core i7 1355U ( Threads 12 , 5 GHz )/17.3 in/1920x1080 FullHD /16 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
370 000 ֏
407 000 ֏
Price 399 600 ֏
Monthly 15 096 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Processor | Core i7 1355U ( հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց ) |
|---|---|
| Screen | 17.3 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 2 MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |