MacBook Neo 13 MHFH4 A18 Pro Blush (2025)
Apple A18 Pro Chip 6 Core/13 In/2408x1506 /8 DDR5 GB/256 GB/Apple A18 Pro Graphics 5 Core
335 000 ֏
Price 335 000 ֏
Monthly 12 656 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Blush |
|---|---|
| Processor | Apple A18 Pro Chip 6 Core |
| Screen | 13 in |
| Screen resolution | 2408x1506 |
| RAM | 8 DDR5 GB |
| SSD storage | 256 GB |
| Graphics card | Apple A18 Pro Graphics 5 Core |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | MacOS |
| Warranty | 12 month |