MacBook Air 13 MDHH4 M5 16/512 Sky Blue
Apple M5 10 Core/13 In/2560 x 1664/16 DDR5 GB/512 GB/Apple M5 Graphics 8 Cores
529 000 ֏
Price 571 320 ֏
Monthly 21 583 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Sky Blue |
|---|---|
| Processor | Apple M5 10 Core |
| Screen | 13.6 in |
| Screen resolution | 2560 x 1664 |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Apple M5 Graphics 8 Cores |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 |
| Camera | 12MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | MacOS |
| Warranty | 12 month |