.Lenovo V15 G4 IRU
Ryzen 5 7520U ( Հոսքեր՝ 8 , 4․3 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/256 GB/AMD Radeon 610M
169 000 ֏
183 000 ֏
Price 182 520 ֏
Monthly 6 895 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Ryzen 5 7520U ( Հոսքեր՝ 8 , 4․3 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 256 GB |
| Graphics card | AMD Radeon 610M |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |