Acer Nitro V15 ANV15-52.
Intel Core i5-13420H ( հոսքեր՝ 12 , 4.60 ԳԳց )/15.6 In/1920x1080 FullHD/8 DDR5 GB/512 GB/Nvidia GeForce RTX4050 6Gb
339 000 ֏
370 000 ֏
Price 366 120 ֏
Monthly 13 831 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-13420H ( հոսքեր՝ 12 , 4.60 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX4050 6Gb |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | HDMI LAN MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |