Lenovo V15 G4 ABP (83CR000PIN)
Ryzen 7 7730U ( Հոսքեր՝ 16 , 4.5 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/512 GB/Radeon Integrated
237 000 ֏
260 000 ֏
Price 255 960 ֏
Monthly 9 670 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Ryzen 7 7730U ( Հոսքեր՝ 16 , 4.5 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | AMD Radeon Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |