Lenovo IP Slim 5 14IRH10 OLED (83HR002URK)..
14 in/core i7 /Core i7 13620H ( հոսքեր՝ 16 , 4.9 Գց )/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB
299 000 ֏
328 900 ֏
Price 322 920 ֏
Monthly 12 199 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Core i7 13620H ( հոսքեր՝ 16 , 4.9 Գց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI MicroSD Type-C USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |