Lenovo LOQ 15IAX9 (83GS005DRK)..
Intel Core i5 12450H ( Հոսքեր՝ 12 , 4.4 ԳԳց )/16.5 In/1920x1080 FullHD/16 DDR5 GB/512 GB/Nvidia GeForce RTX4050 6GB
385 000 ֏
423 000 ֏
Price 415 800 ֏
Monthly 15 708 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12450H ( Հոսքեր՝ 12 , 4.4 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX4050 6GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |