Lenovo IP Slim 5 16IRH10R (83J1001ERK) OLED..
Core 5 210H (Հոսքեր՝ 12 , 4․8 ԳԳց )/16 in/2880x1800 2.8K OLED /32 DDR5 GB/1 TB/Intel Graphics
375 000 ֏
412 000 ֏
Price 405 000 ֏
Monthly 15 300 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Core 5 210H (Հոսքեր՝ 12 , 4․8 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 32 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 MicroSD USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |