Lenovo IP Slim 3 15IRH8 (82X700D6RK)
Core i3 1315U ( Հոսքեր՝ 8 , 4.5 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 DDR5 GB/512 GB/Intel UHD Graphics
195 000 ֏
214 000 ֏
Price 210 600 ֏
Monthly 7 956 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Core i3 1315U ( Հոսքեր՝ 8 , 4.5 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 HDMI MicroSD |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |