HP Victus 15-fa2500nr (B6KB2UA)
core i5 /15.6 in/1920x1080 FullHD /16 GB/Nvidia GeForce /Intel Core i5-13420H ( Հոսքեր 16 , 4․60 ԳԳց )
299 000 ֏
325 000 ֏
Price 322 920 ֏
Monthly 12 199 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-13420H ( Հոսքեր 16 , 4․60 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX 2050 4GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-C USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS: X Ultra |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |