HP 250R G10 (CW1B0AT)
Core 5 120U ( Հոսքեր՝ 12 , 5.0 ԳԳց )/15,6 In/1920x1080 FullHD/8 GB/512 GB/Intel Iris Plus Graphics
242 000 ֏
265 000 ֏
Price 261 360 ֏
Monthly 9 874 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core 5 120U ( Հոսքեր՝ 12 , 5.0 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Plus Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |