.HP 250 G9
Intel Core i7-1255U ( Հոսքեր՝ 12 , 4․70 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
269 000 ֏
295 000 ֏
Price 290 520 ֏
Monthly 10 975 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1255U ( Հոսքեր՝ 12 , 4․70 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | DTS Studio |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |