HP 15-fd0113dx (C0CM1UA)
Core i3 N305 ( հոսքեր՝ 8 , 5 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/128 GB/Intel Iris Plus Graphics
167 000 ֏
179 000 ֏
Price 180 360 ֏
Monthly 6 814 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core i3 N305 ( հոսքեր՝ 8 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 128 GB |
| Graphics card | Intel Iris Plus Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |