Asus ROG Zephyrus GA403UM-QS038.
AMD /14 in/2880x1600 WQHD /32 DDR5 GB/Nvidia GeForce /AMD Ryzen 9 270 ( Հոսքեր՝ 16 , 5․2 ԳԳց )
630 000 ֏
690 000 ֏
Price 680 400 ֏
Monthly 25 704 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | White |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 9 270 ( Հոսքեր՝ 16 , 5․2 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 2880x1600 WQHD |
| RAM | 32 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | GeForce RTX5060 8GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI MicroSD |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |