Asus ROG Zephyrus GA403UM-G14 OLED.
AMD Ryzen 9 270 (Threads 16, 5․2 GHz)/14 in/2880x1800 2.8K OLED /16 DDR5 GB/1 TB/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB
605 000 ֏
665 000 ֏
Price 653 400 ֏
Monthly 24 684 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 9 270 (Հոսքեր՝ 16, 5․2 ԳԳց) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080P |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |