Acer Aspire Go 15 AG15-32P-39R2
Core 3 N355 ( Հոսքեր՝ 8 , 3.9 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/128 GB/Intel Graphics
181 000 ֏
199 000 ֏
Price 195 480 ֏
Monthly 7 385 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core 3 N355 ( Հոսքեր՝ 8 , 3.9 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 128 GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |