Iphone 17 Pro Max 256GB esim
6.9 in/1320x2868/Apple A19 Pro/iOS /12 GB/256 GB
609 000 ֏
Price 609 000 ֏
Monthly 23 007 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| 5G Network | Yes |
|---|---|
| Screen resolution | 1320x2868 |
| Battery capacity | 5 088 mAh |
| Main camera | 48MP+48MP+48MP |
| Front camera | 18MP |
| Screen | 6.9 in |
| Operating system | iOS |
| Processor | Apple A19 Pro |
| Memory | 256 GB |
| Working memory | 12 GB |
| WiFi Network | Yes |
| GPS | Yes |
| Warranty | 12 month |