Asus ExpertBook B3604CVF I716512B8D
Core i7 1355U ( Threads 12 , 5 GHz )/16 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/GeForce RTX2050 4Gb
417 000 ֏
460 000 ֏
Price 450 360 ֏
Monthly 17 014 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Dark Blue |
|---|---|
| Processor | Core i7 1355U ( հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX2050 4Gb |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-C USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 720p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |