Samsung GalaxyBook4 Edge NP960XMA AMOLED.
Snapdragon X Elite (Հոսքեր՝ 12 , 4․0 ԳԳց)/16 in/2880x1800 /16 DDR5 GB/512 GB/QualcommAdreno GPU
412 000 ֏
453 000 ֏
Price 444 960 ֏
Monthly 16 810 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Sky Blue |
|---|---|
| Processor | Snapdragon X Elite (Հոսքեր՝ 12 , 4․0 ԳԳց) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Qualcomm Adreno |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |