Philips Brilliance 27" 279P1 4K
IPS /27 in/3840 x 2160 4K UHD /60 Hz/AUX /Type-C
192 000 ֏
Price 207 360 ֏
Monthly 7 834 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Screen type | IPS |
| Screen | 27 in |
| Frequency | 60 Hz |
| Screen resolution | 3840 x 2160 4K UHD |
| Built-in speakers | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB LAN HDMI D.Port |
| Warranty | 12 month |