Ocom POS-1562-W / I5-5th+8G+128G
Intel Core i5/15,6 in/1920x1080 FullHD/8 GB/128 GB/Intel UHD Graphics
205 000 ֏
Price 205 000 ֏
Monthly 7 744 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core i5 |
| Screen | 15,6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| Memory RAM | 8 GB |
| Storage device SSD | 128 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Login/Logout | LAN Type-C USB 3.0 |
| USB-natives | 4 |
| Operating system | DOS |
| Warranty | 12 month |