MacBook Air 13 MW103 M4 16/512GB Starlight (2025)
Apple M4 10 Core/13.6 in/2560 x 1664 /16 DDR5 GB/512 GB/Apple M4 Graphics 10 Cores
529 000 ֏
Price 529 000 ֏
Monthly 19 984 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Starlight |
|---|---|
| Processor | Apple M4 10 Core |
| Screen | 13.6 in |
| Screen resolution | 2560 x 1664 |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Apple M4 Graphics 10 Cores |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | MacOS |
| Warranty | 12 month |