Lenovo Yoga 7 2-in-1 16ILL10.
Intel Core Ultra 5 226V ( հոսքեր՝ 8 , 4.5 ԳԳց)/16 In/1920x1200 FHD+/16 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc 130V
305 000 ֏
335 000 ֏
Price 329 400 ֏
Monthly 12 444 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 226V ( հոսքեր՝ 8 , 4.5 ԳԳց) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc 130V |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX HDMI MicroSD Type-C USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |