Lenovo V15 G5 IRL (83HF00E6IG/16)
Intel Core i5-13420H ( Հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց )/15.6 In/1920x1080 FullHD/16 DDR5 GB/512 GB/Intel Graphics
275 000 ֏
300 000 ֏
Price 297 000 ֏
Monthly 11 220 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-13420H ( Հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |