Lenovo V15 G5 IRL.
Intel Core i7-13620H ( Հոսքեր՝ 16 , 4․90 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /16 DDR5 GB/512 GB/Intel UHD Graphics
273 000 ֏
300 000 ֏
Price 294 840 ֏
Monthly 11 138 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-13620H ( Հոսքեր՝ 16 , 4․90 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |