Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen11 (21HMS5A300)
Intel Core i5-1345U ( Հոսքեր՝ 12 , 4․7 ԳԳց )/14 in/1920x1280 WUXGA+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Graphics
470 000 ֏
515 000 ֏
Price 507 600 ֏
Monthly 19 176 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1345U ( Հոսքեր՝ 12 , 4․7 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1280 WUXGA+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |