Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK00JRUS)
Intel Core i9 13900HX ( 32 , 5.4 GHz )/16 in/2560x1600 WQXGA /16 DDR5 GB/512 GB/NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB
599 000 ֏
655 000 ֏
Price 646 920 ֏
Monthly 24 439 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 13900HX ( 32 , 5.4 GHz ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2560x1600 WQXGA |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |