Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10R (83J1001GRK)
Intel Core 7 240H ( Հոսքեր՝ 16 , 5․2 ԳԳց )/16 in/2880x1800 2.8K OLED /16 DDR5 GB/1 TB/Intel Graphics
390 000 ֏
429 000 ֏
Price 421 200 ֏
Monthly 15 912 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Intel Core 7 240H ( Հոսքեր՝ 16 , 5․2 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |