Lenovo IdeaPad 1 14IJL7 (82LV0075US)
Intel N4500 ( Հոսքեր՝ 2 , 2.8 ԳԳց )/14 in/1366x768 HD /4 GB/128 GB/Intel Graphics
116 000 ֏
127 000 ֏
Price 125 280 ֏
Monthly 4 733 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Intel N4500 ( Հոսքեր՝ 2 , 2.8 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1366x768 HD |
| RAM | 4 GB |
| SSD storage | 128 GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |