Iphone 17 Pro 512GB
6,3 in/2622 x 1206/Apple A19 Pro/iOS /8 GB/512 GB
695 000 ֏
Price 695 000 ֏
Monthly 26 256 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| 5G Network | Yes |
|---|---|
| Screen resolution | 2622 x 1206 |
| Battery capacity | 3988 mAh |
| Main camera | 48MP+48MP+48MP |
| Front camera | 18MP |
| Screen | 6,3 in |
| Operating system | iOS |
| Processor | Apple A19 Pro |
| Memory | 512 GB |
| Working memory | 8 GB |
| WiFi Network | Yes |
| GPS | Yes |
| SIM card quantity | 2 |
| Warranty | 12 month |