HP ZBook Power G11 (B19QFUP)
Core Ultra 7 165H (Threads 22 , 5 GHz)/16 in/1920x1200 FHD+ /64 DDR5 GB/512 GB/NVIDIA RTX A2000 8 GB
839 000 ֏
950 000 ֏
Price 906 120 ֏
Monthly 34 231 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 7 165H (Հոսքեր՝ 22 , 5 ԳԳց) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 64 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | NVIDIA RTX A2000 8 GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-Cx2 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 5 MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Poly Studio |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Warranty | 12 month |