HP ZBook Firefly 16 G10 (7Z1L6UT)
Core i7 1355U ( Հոսքեր՝ 12 , 5.0 ԳԳց )/16 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/GeForce RTX A500 4 GB
497 000 ֏
545 000 ֏
Price 536 760 ֏
Monthly 20 278 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core i7 1355U ( Հոսքեր՝ 12 , 5.0 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX A500 4GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Bang & Olufsen |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Warranty | 12 month |