HP Victus 15-fa2021wm (C21TGEA)
Core i7 13620H ( Հոսքեր՝ 16 , 4.9 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /16 GB/512 GB/GeForce RTX3050 6Gb
464 000 ֏
510 000 ֏
Price 501 120 ֏
Monthly 18 931 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core i7 13620H ( Հոսքեր՝ 16 , 4.9 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX3050 6Gb |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |