HP Spectre x360 16-aa0013dx (977P5UA) Touch OLED
Core Ultra 7 155H ( Threads 16 , 4.8 GHz )/16 in/2880x1800 2.8K OLED /16 DDR5 GB/1 TB/Intel Arc Graphics
529 000 ֏
580 000 ֏
Price 571 320 ֏
Monthly 21 583 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 155H ( հոսքեր՝ 16 , 4.8 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | Intel Arc Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 10 MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Poly Studio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |